Connect with us

ΚΡΗΤΗ

Πλήρες ψηφοδέλτιο κατέθεσε ο Νίκος Σχοιναράκης

Δημοσιεύτηκε

στις

Στο πρωτοδικείο Ηρακλειου κατέθεσε το ψηφοδέλτιό του ο υποψήφιος δήμαρχος Γόρτυνας Νικόλαος Σχοιναράκης


Όνομα συνδυασμού «ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ»

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (κατά αλφαβητική σειρά)

  1. Αμπουχάνης Γεώργιος του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  2. Δρετάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  3. Ζερβου Ευαγγέλια του Κωσταντινου (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  4. Θεργιακη –Βιολακη Χρυσάνθη του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  5. Καμπιτακη Ευαγγέλια του Κωνσταντινου (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  6. Ματαλλιωτακης Νικολαος του (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  7. Παπαδακη – Σχοιναρακη Δεσποινα του Αλεξανδρου (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  8. Περιστερης Αντωνης του Νικολαου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  9. Σκουλας Νεκταριος του Νικολαου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  10. Σπαντιδάκης Γεώργιος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  11. Στεφανακης Γεωργιος του Κωνσταντινου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας)
  12. Τσελεντακης Εμμανουηλ του Θεοδωρου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 

Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΡΤΥΝΑΣ(κατά αλφαβητική σειρα)

  1. Βολοσυρακη – Παπαδομανωλακη Μαρια του Σταυρου (Παπαδια) (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  2. Δασκαλάκη Άννα του Ιωάννη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  3. Καρυωτη – Καραγιαννακη Φωτεινη του Νικολαου (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  4. Κοκκινάκης Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  5. Μαλλιαρακης Δημητριος του Κωνσταντινου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  6. Μπομποδάκης Στυλιανός του Βασιλείου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  7. Παπαδακη – Σεγκουλη Αλεξια του Μιχαηλ (Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  8. Παπαδάκης Παντελεήμων του Αντωνίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  9. Τσατσακης Χρυσοβαλαντης του Χαραλαμπους(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  10. Τσικνακης Κωνσταντινος του Νικητα (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  11. Φραγκιαδουλακης Κωνσταντινος του Σταυρου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας)
  12. Χαμινδελη Μαρια του Γεωργιου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΦΙΝΑ (κατά αλφαβητική σειρά)

  1. Αγγελιδακη – Παπαδογιαννακη Αννα του Δημητριου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κοφινα)
  2. Ανδρεαδακης Μιχαηλ του Κωνσταντινου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα)
  3. Βασιλακης Γεωργιος του Νικολαου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα)
  4. Κακουλακη -Δασκαλακη Στυλιανη του Ιωαννη Δασκαλακη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κοφινα)
  5. Καρουζακη – Καλιτσουνακη Ευαγγελια του Ιωαννη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κοφινα)
  6. Μανιαδακη-Δασκαλακη Ελενη του Γεωργιου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κοφινα)
  7. Μανουρας Γεωργιος του Ελευθεριου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα)
  8. Παπαδακης Κωνσταντινος του Νικολαου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα)
  9. Σέγκος Κωνσταντίνος του Αντωνίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα)
  10. Χατζηθωμας Νικολαος του Αστρινου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα)
  11. Τζαγκαρακη – Φασουλακη Αννα Μαρια του Γεωργιου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κοφινα)
  12. Τσατσακη Μαρια – Ελενη (συζυγος Νικητα) (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κοφινα)

 Εκλογική Περιφέρεια ΡΟΥΒΑ (κατά αλφαβητική σειρά)

  1. Δημακης Ιακωβος του Ιωαννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρουβα)
  2. Στυλιανακης Γεώργιος του Δημήτριου(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρουβα)
  3. Τιτακη Στυλιανη του Γεωργιου(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρουβα)
  4. Χιαμηλακης Μαριος του Ιωαννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρουβα)