Τοπικοί συνδυασμοί του Δήμου Γόρτυνας που στηρίζει η παράταξη του υποψήφιου Δημάρχου Νικόλαος Σχοιναράκη
« ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΣΗΜΙΟΥ»
Τοπικη κοινοτητα ΑΣΗΜΙΟΥ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
3. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
4. ΔΕΛΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
5. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
6. ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
7. ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΜΑΝΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
8. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ασημιου)
Τοπικη κοινοτητα ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιων Δεκα)
2. ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιων Δεκα)
3. ΘΩΜΑΙΔΗ ΞΑΝΘΙΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας ΑγιωνΔεκα)
4. ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιων Δεκα)
5. ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας ΑγιωνΔεκα)
Τοπικη κοινοτητα ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
2. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
3. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
4. ΚΑΣΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
5. ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
6. ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
7. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
8. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
9. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
10. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιας Βαρβαρας)
Τοπικη κοινοτητα ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΚΑΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
3. ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
4. ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
6. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΑΡΙΤΟΥ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
7. ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
8. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΟΝΗ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Διονυσίου)
Τοπικη κοινοτητα ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. KABBOY ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιου Θωμα)
2. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιου Θωμα)
3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιου Θωμα)
4. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιου Θωμα)
5. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αγιου Θωμα)
Τοπικη κοινοτητα ΓΚΑΓΚΑΛΩΝ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
2. ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια) (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
3. ΜΑΛΙΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
4. ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
6. ΠΡΟΒΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
7. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
8. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Γκαγκαλων)
Τοπικη κοινοτητα ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΣΗΣ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικήςκοινότητας ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΣΗΣ)
2. ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΣΗΣ)
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΣΗΣ)
4. ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΣΗΣ)
5. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΣΗΣ)
Τοπικη κοινοτητα ΠΡΙΝΙΑ (κατά αλφαβητική σειρα)
1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια)
2. ΖΕΡΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια) (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια)
3. ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια)
4. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια)
5. ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας πρινια)